Battaniye Yıkama

Battaniye Yıkama

Battaniye Yıkama

Battaniye Yıkama Bursa halı yıkama firmaları arasın da yerimizi aldığımız günden beri sizlere halı yıkama, yorgan yıkama ve battaniye yıkama hizmetleri vermekteyiz.

Açılışımızı yaptığımız gün itibariyle sizlere verdiğimiz servislerin hepsini kendi bünyemiz de barındırıyoruz ve kesinlikle fason çalışmıyoruz. Firmamız belli zaman aralıklarıyla halı yıkama ev hizmetlerin de kullanılması gereken yıkama makineleri, toz alma ve paketleme makinelerini zamanla temin etmiştir.

Sizlere sunduğumuz hizmetlere her geçen gün yeni birini eklemeye devam ediyoruz. Battaniyelerinizin temizliğini üstlenen Bursa halı yıkama battaniyelerinizi kapınızdan makbuz karşılığın da alarak halı yıkama fabrikasına getirilir ve battaniye yıkama makinelerin de tane ile yıkamaya verilir.

Yıkanan battaniyeler, sıkma-durulama makinesine gönderilerek atık sulardan arındırılır ve kurutma odasına bırakılır. Kurutma odasından çıkan battaniye paketleme masasın da iki taraflı naylon poşet ile paketlenir ve size teslim edilmek üzere servis araçlarına teslim edilir.

Battaniylerinizi otomatik makineler de yıkıyoruz diyerek, eski usul havuzlar da çiğnenmesine müsade etmeyin. Bir çok firma, battaniyeleri havuz sistemlerine doldurarak üzerlerine baskı verecek ağırlıklar koyarak temizlik yaptıklarını söylüyorlar. Halı yıkama hizmetinden nemalanmak adına her türlü fırsatı kollayan bu firmalar daha çok müşteriye ulaşabilmek adına türlü oyunlar kurmaktadır. Sizleri fason ve kaçak çalışan halı yıkama ve temizlik firmalarına karşı uyarıyoruz.

Battaniyelerinizin teslimatı için sizden uygun bir zaman istenilir. Uygun bir vakitte kapınıza teslim edilir ve kapı da ödeme yapabilirsiniz.

Yıldırım halı yıkama

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir