Fason Halı Yıkama

Fason Halı Yıkama

Fason Halı Yıkama

Fason Halı Yıkama Firması Değiliz!!!! Halı Yıkama firmaları arasına Bağlarbaşı mahallesin de hizmete başlamıştır. Hala aynı adreste hizmet vermektedir. Bursa halı yıkama olarak, açılışın da sadece halı yıkama hizmeti veriyorken bugün yorgan battaniye yıkama , stor perde yıkama ve overlok hizmetini de bünyesine katabilmiştir.

Sektörün geldiği noktaya ayak uyduran Hatem halı yıkama otomatik halı yıkama makineleri ve halı sıkma makinelerini kullanarak kaliteli bir firma olduğunu belli etmiştir. Siz değerli müşterilerimiz ile sürekli çalışabilmek adına kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz.

Bir çok firmanın hizmet verdiği Osmangazi ve Nilüfer bölgesin de bizim farkımız ise hızlı servis garantisidir. Hızlı ve güvenilir şekil de halılarınızı teslim alıyoruz. Makbuz karşılığın da alınan halılarınızı fabrikamıza getirdiğimiz an itibariyle işleme tutulmaktadır. Gün içerisin de sipariş verildiğin de aynı gün halılarınızı almaya gayret gösteriyoruz.

Bir çok halı yıkama firması bursa’da her bölgeye hizmet vermektedir. Bu firmaların bir çoğu bu sektöre emek vermiş ve mesleğin hakkını vermek adına gerekli olan tüm resmi çalışmalarını gerçekleştirmiştir. Bazı firmalar ise hala merdiven altı dediğimiz kaçak iş yapmakta ve halı yıkama sektörüne darbe vurmaktadır..

FİRMAMIZ KESİNLİKLE FASON HALI YIKAMA HİZMETİ VERMEMEKTEDİR!

KAÇAK HALI YIKAMA FİRMALARINDAN LÜTFEN UZAK DURUN

Fason Halı Yıkama
Fabrika : 0224 245 16 01

Telefon : 0544 245 16 01

www.bursahaliyikamacim.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir