Hakkımızda

Hakkımızda
2006 yılında başlayan çalışmalarımıza öncelikle temizliği hizmetinden başladık. Daha sonra ev halılarının yıkanması ve temizlenmesiyle alakalı bir öngörüde bulunarak sektöre giriş yaptık. Yakın çevremiz ile olan münasebetlerimiz sonucu reklamlarımız el broşürleri değil, tavsiye üzerine gelişmiştir.

Sizlere verdiğimiz faaliyet alanlarımızı yakından görmek isterseniz adresimiz veya telefon tarif isteyerek fabrikamızı inceleyebilirsiniz. Sunduğumuz hizmetleri kendi bünyemiz temin ederek, öz kalitemizi yakalıyoruz. Farklı firmalar ile rekabetimiz ve ortaklığımız söz konusu olmamaktadır.

Kalitemizi ön plana çıkarabilmenin yollarını aramaya devam ediyoruz. Bir çok firmanın var olması kendimizi tanıtmamıza engel olacağını düşünmüyoruz. Aksine fason firmaların olması bizleri kısmen üzse de aslın sevindirmektedir. Bu tarz firmaların amaçları sadece yaz ayların yoğun iş temposu yakalayarak belli seviye para kazanmaktır.

Biz köklü olmayı hedefleyerek kalıcı çözümler arıyoruz. Kendimizi tanıtmak amaçlı kurduğumuz sitemizi inceleyebilir her kelimenin karşılığını fabrikamız da bulabilirsiniz. Paylaştığımız, paylaşmaya devam edeceğimiz resimler ve videoları fabrikamızdan kesitler şeklin de sunuyoruz.

Herhangi kısa vadeli anlaşmamız olmamaktadır. Daha evvel kullandığımız isim Hatem Halı Yıkama değiştirme sebebimiz ise, aynı isimle gaziantep firması olmasıdır.  Bu sebeple google – yandex – bing gibi arama motorların hatem kelimeleri aratıldığında bizimle birlikte ilk sayfa da görülmekteler müşterilerimiz açısın dan sıkıntı sebebi olmaktadır.

Firmamız el değiştirmemiştir, her yıl bünyesine katmaya çalıştığı temizleme makine ekipmanlarını takip etmekte bu sektöre adapte olmanın yolunu aramaktadır. Sizleri değerlendirmeye davet ediyoruz.

Telefon : 0224 245 16 01

Telefon : 0544 245 16 01

Telefon : 0533 640 20 17

Bursa Halı Yıkama olarak sizlere sunduğumuz diğer hizmetlerin sayfa bağlantılarını sunmayı sizlere bir kolaylık sağlayacağını düşünüyoruz.

Halı Yıkama Yorgan Yıkama Battaniye Yıkama Stor Perde Yıkama Overlok Hizmeti